Dnia 1 czerwca o godz. 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej pt. „To Ja, Dziecko”. Organizatorami wystawy są Miejska Biblioteka Publiczna i fundacja „Słyszę, mówię czuję”. Na przepięknych zdjęciach mogliśmy oglądać dzieci – podopiecznych fundacji, wraz z rodzinami, ubranych w bajkowe stroje.wystawa2 Fotografie wykonał Pan Paweł Bandolet. Podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, dzieci miały wykonany makijaż i mogły przebierać się za przeróżne postacie. Na otwarcie wystawy przybyli zaproszeni goście oraz bohaterowie zdjęć z całymi rodzinami. Zebranych powitała Pani Dyrektor biblioteki, Izabela Bochińska. Następnie Panie - Beata Bandolet i Agnieszka Banaszek, opowiedziały o działalności fundacji i o samej sesji zdjęciowej, a także wręczyły wszystkim modelkom i modelom drobne upominki. Tego dnia fundacja „Słyszę, mówię, czuję” obchodziła swoje pierwsze urodziny - nie obyło się bez prezentów i pysznego tortu. Następnie wszyscy udali się na indywidualne oglądanie wystawy i rozmowy towarzyskie. Odnajdywanie siebie na zdjęciach i możliwość pochwalenia się nimi rodzinie sprawiło dzieciom ogromną radość. Nieocenioną pomoc w przygotowaniu wystawy i podczas jej otwarcia wykazali wolontariusze – młodzież pracująca w fundacji. Ich zdjęcia również znalazły się na wystawie.

Wystawę można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej do dnia 15 czerwca. Serdecznie zapraszamy.