Joanna Jax w bibliotece na Osiedlu

Jeśli mielibyśmy stworzyć biblioteczną listę najchętniej czytanych polskich autorek – Joanna Jax znalazłaby się w ścisłej czołówce. Jednak w literaturze nie chodzi o liczby, ale o emocje, jakie wzbudza literatura, a w tym Joanna Jax jest mistrzynią. Joanna Jax zadebiutowała powieścią „Dziedzictwo von Becków”, jest również autorką m.in. serii „Zemsta i przebaczenie”, „Zanim nadejdzie jutro” i „Prawda zapisana w popiołach”. Wszystko zaczęło się od dziecięcego marzenia i od miłości do czytania książek. O tej drodze od pracy w korporacji do spełnienia marzeń o pisaniu, czy autorka płacze podczas czytania swoich książek oraz jaki stosunek do literackich bohaterów mają czytelnicy, to tylko kilka z zagadnień, jakie pojawiły się podczas spotkania w filii na Osiedlu Niepodległości. Przez literaturę Joanny Jax, zebranych w bibliotece i przed ekranami komputerów gości, przeprowadziła Barbara Gąsior, największa Jaxolożka w naszej bibliotece.

Jeśli nie mogliście pojawić się na spotkaniu w naszej filii lub obejrzeć transmisję w Internecie – nic straconego. Zapis transmisji wciąż dostępny jest na naszym profilu na platformie Facebook:

Joanna Jax – spotkanie autorskie

Wszystkie wielbicielki i wszystkich wielbicieli powieści historycznej, zapraszamy na spotkanie z Joanną Jax. Autorka m.in. serii "Zemsta i przebaczenie" i "Zanim nadejdzie jutro", zawita w naszej filii na Osiedlu Niepodległości. Jeśli nie możecie być tego dnia z nami, nic straconego – spotkanie będzie transmitowane online na naszym profilu facebookowym.

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie im. Zofii Nałkowskiej Piątek, 18 września 2020

Fotorelacja