Legimi – styczeń 2023

[EDYCJA: brak kodów]

Jeśli w Waszych noworocznych postanowieniach pojawił się wątek dotyczący książek, spieszymy z informacją, że mamy receptę na niedobór literatury. Recepta przepisywana jest w postaci kodów Legimi z refundacją na poziomie 100% 😉

Aby otrzymać kody:

✅ Przyjdź do biblioteki – odbierz kod osobiście w Bibliotece Głównej. Zapraszamy 2 stycznia od godz. 12:00

——- lub ——-

✅ Wyślij email 2 stycznia o godz. 12:00, na adres: legimi@biblioteka.wolomin.pl. W emailu zgłoszeniowym pamiętaj podać swój numer karty bibliotecznej, zaczynający się od „BW”.

Jak co miesiąc przypominamy również, że:

ℹ️ Legimi to dostęp do olbrzymiej biblioteki ebooków, audiobooków i synchrobooków, które można pobrać na swój czytnik, tablet, czy telefon.

Po otrzymaniu kodu aktywujesz go do końca miesiąca na stronie:

Liczba kodów w każdej puli ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przesłane przed terminem nie są brane pod uwagę.