Legimi – grudzień 2022

[EDYCJA: brak kodów]

Zrób sobie prezent mikołajkowy w postaci bezpłatnego kodu dostępu do usługi Legimi.

✅ Przyjdź do biblioteki – odbierz kod osobiście w Bibliotece Głównej. Zapraszamy 1 grudnia od godz. 12:00

——- lub ——-

✅ Wyślij email 1 grudnia o godz. 12:00, na adres: legimi@biblioteka.wolomin.pl. W emailu zgłoszeniowym pamiętaj podać swój numer karty bibliotecznej, zaczynający się od „BW”.

Jak co miesiąc przypominamy również, że:

ℹ️ Legimi to dostęp do olbrzymiej biblioteki ebooków, audiobooków i synchrobooków, które można pobrać na swój czytnik, tablet, czy telefon.

Po otrzymaniu kodu aktywujesz go do końca miesiąca na stronie:

Liczba kodów w każdej puli ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przesłane przed terminem nie są brane pod uwagę.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0.

NPRCz 2.0 | Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego | Biblioteka Narodowa