Zamiast czekać w bibliotece, ruszyliśmy w teren. I właśnie takie momenty lubimy najbardziej – te krótkie rozmowy, uśmiechy, spontaniczne spotkania między jednym krokiem a drugim.
Dziękujemy za Waszą otwartość i za to, jak naturalnie wchodzicie z nami w rozmowę. To zawsze dużo więcej niż tylko przekazanie książki.
Dziś spotykaliśmy się z Wami w okolicach Biblioteki Głównej, na osiedlu Niepodległości oraz w Lipinkach i okolicach.
Wszystkie książki znalazły nowych właścicieli. Pojawiło się też sporo nowych znajomości.
A teraz do zobaczenia w bibliotece! ![]()
A jak Wy świętujecie Dzień Książki?
#ŚwiatowyDzieńKsiążkiIPrawAutorskich
































