Z okazji Światowego Dnia Książki tym razem to książki wyszły na spotkanie z czytelnikami

Zamiast czekać w bibliotece, ruszyliśmy w teren. I właśnie takie momenty lubimy najbardziej – te krótkie rozmowy, uśmiechy, spontaniczne spotkania między jednym krokiem a drugim.

Dziękujemy za Waszą otwartość i za to, jak naturalnie wchodzicie z nami w rozmowę. To zawsze dużo więcej niż tylko przekazanie książki.

Dziś spotykaliśmy się z Wami w okolicach Biblioteki Głównej, na osiedlu Niepodległości oraz w Lipinkach i okolicach.

Wszystkie książki znalazły nowych właścicieli. Pojawiło się też sporo nowych znajomości.

A teraz do zobaczenia w bibliotece! 💜

A jak Wy świętujecie Dzień Książki?

#ŚwiatowyDzieńKsiążkiIPrawAutorskich