Za nami warsztaty malowania brzegów książek i… chyba możemy już powiedzieć, że malowanie po książkach ma swój wyjątkowy, całkiem magiczny wymiar![]()
W świetnej atmosferze, pełnej rozmów, ale i skupienia oraz kreatywności, nasze uczestniczki ozdabiały swoje ulubione książki pod czujnym okiem Agnieszki Czajkowskiej.
Każda z pań wyszła z warsztatów z czymś naprawdę niepowtarzalnym – książką, która stała się jeszcze bardziej osobista ![]()
Powstały piękne wzory, subtelne zdobienia i małe dzieła sztuki, które przyciągają wzrok jeszcze zanim otworzy się pierwszą stronę.
To był bardzo przyjemny wieczór i jedno z tych spotkań, podczas których książki odkrywa się zupełnie na nowo ![]()
Dziękujemy wszystkim za obecność, twórczą energię i wspólnie spędzony czas ![]()
Pochwalicie się swoimi dziełami? ![]()
#KulturalnyWołomin
#TydzieńBibliotek
#BibliotekaOtwieraszOdkrywasz
Wołomin

































