Akceptuję Regulamin

DSC 0231

Justyna Sieńczyłło – matka, żona, aktorka, ale - przede wszystkim - kobieta. Kobieta utalentowana, spełniona, świadoma, pełna pasji. Tę pasję do życia i ludzi mogliśmy poczuć podczas spotkania, które odbyło się w wołomińskiej bibliotece w ramach „Kobiecego wieczoru”. Rozmowę o sile kobiet, marzeniach, kobiecej przyjaźni i miłości poprowadziła dyrektor, Izabela Bochińska. Pani Justyna pokazuje, że chcieć, to móc, a marzenia są po to, aby je spełniać. Dowodem na to jest jej drugi dom, czyli „Teatr Kamienica”, który stworzyła wspólnie z mężem – Emilianem Kamińskim. Tę domową atmosferę poczuł każdy, kto chociaż raz miał okazję być na spektaklu w teatrze przy al. Solidarności. Namiastkę teatru mogliśmy poczuć tego wieczoru również i my, podziwiając talent wokalny i aktorski Pani Justyny, która znakomicie interpretowała wykonane utwory. „Kobiecy wieczór” to również inspirujące rozmowy i spotkania z przedsiębiorczymi, aktywnymi kobietami. W tym roku podziwialiśmy rękodzielnicze cuda Pani Iwony Oleksiuk, która oprócz talentu pisarskiego, wykonuje również piękną biżuterię. Z kolei Małgorzata Skwierczyńska, właścicielka „Fabryki Królika”, zachwyciła nas kolorowymi pluszakami i dodatkami dla maluchów. Ze swoim aromatycznym stoiskiem, gościły u nas również Panie z wołomińskiej herbaciarni „Czas na herbatę”. „Kobiecy wieczór” nie może się odbyć bez mężczyzn; serdecznie dziękujemy Panu wiceburmistrzowi Łukaszowi Markowi za obecność i obdarowanie naszych Pań kwiatami.

Dziękujemy wszystkim Paniom, goszczącym u nas podczas „Kobiecego wieczoru”, ponieważ to dzięki Waszej energii ten czas jest tak wyjątkowy i inspirujący do dalszych działań. Taką energią zawsze obdarza nas Pani burmistrz, Elżbieta Radwan, która swoją pracą pokazuje, że kobiety mają moc. Specjalne podziękowania składamy Pani Monice Muczyńskiej-Rzempołuch, dobremu duchowi naszej biblioteki. O nasze podniebienia, podczas piątkowego wieczoru, zadbała „Gromulska. Piekarnia & Cukiernia” oraz „Fuzetea”.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://biblioteka.wolomin.pl/obrazki/obrazki/2019/04-kwiecien/kobiecy