Klub Literackie Kąski – spotkanie autorskie z Agnieszką Zakrzewską

To było spotkanie na miarę inauguracji „Klubu Literackie Kąski”.

Agnieszka Zakrzewska – strona autorska, autorka m.in. cyklu książek „Do jutra w Amsterdamie”, ze swadą opowiedziała o swoich książkach, a ma ich na swoim koncie spory literacki skarbczyk. Od książek inspirowanych biografiami postaci z dwudziestolecia międzywojennego, poprzez smakowitą Sagę czekoladową”, aż po ostatnią publikację z Podlasiem w jednej z głównych ról. Jednym z wątków rozmowy była Holandia, miejsce zamieszkania Pani Agnieszki oraz mąż – Wolf, nazywany również Wilkiem. Konkluzją spotkania było stwierdzenie, że miłość jest najważniejsza.

Spotkanie odbyło się jak na kąski przystało, przy dobrej herbacie i pysznym cieście przygotowanym przez Panie z Przystanek Smaki Mamuśki Wołomin

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „BLISKO ludzi, smaków i kultury”.

—————-

NPRCz 2.0 | Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego | Narodowe Centrum Kultury | Biblioteka Narodowa