Tajemnica zaginionej książki – urodzinowa gra miejska z Zofią

“Tajemnica zaginionej książki” to gra miejska, w której uczestnicy będą poruszali się śladami Zofii Nałkowskiej, szukając tajemnych miejsc i rozwiązując zagadki, niezbędne do ukończenia gry.

Zaciekawieni? Oto mały wstęp do zabawy…

Pewnego dnia, a dzień ten był dość pochmurny, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie, dokonano niezwykłego odkrycia. W starym, kaflowym piecu, w najbardziej odległym miejscu w wypożyczalni, znaleziono poszarzałą i nadgryzioną zębem czasu kopertę. W środku tejże koperty, bibliotekarze znaleźli list, w którym opisana była historia zaginionej w trakcie wojny książki. Aby ją odszukać, trzeba się nie lada postarać. Odnaleźć ją mogą jedynie nieustraszeni poszukiwacze, którzy znają biografię i twórczość autorki, czyli Zofii Nałkowskiej i nie boją się wszelakich przeciwieństw losu. Na wskazówki prowadzące do poszukiwanej książki natraficie w odnalezionym liście, zaprowadzą Was one wprost do zaginionego dzieła.

Na nieustraszonych poszukiwaczy, którzy odnajdą zaginione dzieło, czekają nagrody.

Gra miejska przeznaczona dla wszystkich bez względu na wiek. Zgłoszenia przyjmujemy osobiście lub mailowo na adres: promocja@biblioteka.wolomin.pl.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do: 9 listopada godz. 12:00.