Giełda Młodych Artystów – wystawa prac Karoliny Gajdy

W naszej Giełdzie Młodych Artystów, zapraszamy do obejrzenia prac Karoliny, która oprócz malowania obrazów, czyta książki i gra w koszykówkę. Od niedawna do katalogu jej zainteresowań doszły szydełkowanie oraz zajęcia teatralne.

Kilka słów od Karoliny o sobie ⬇️⬇️⬇️

W wolnym czasie lubię też jeździć na desce i słuchać muzyki. Parę lat temu przekonałam się, że sztuka jest ważną częścią mojego życia. Pamiętam jeszcze moje początki, gdy malowałam dla zabicia czasu Teraz jednak, kiedy jestem trochę starsza, malowanie i rysowanie stało się sposobem na wyrażanie emocji. Uwielbiam włączyć sobie muzykę, przygotować farby i zapalić świeczkę to sprawia, że na moment zapominam o codzienności.

Prace Karoliny możecie oglądać w bibliotece głównej, w godzinach pracy biblioteki.