Pokaz kulinarny „Żyj zdrowo i kolorowo” Tomasza Jakubiaka

„Żyj zdrowo i kolorowo” – z tym hasłem zapraszamy Was na pokaz kulinarny, którego szefem będzie Tomasz Jakubiak. Podczas pokazu będziecie mogli nie tylko podziwiać kunszt kulinarny mistrza Jakubiaka, ale również skosztować potraw oraz zapoznać się z literaturą tematu.

Na pokaz zapraszamy:
➡️ 30 września, godz. 16:00
✅ Parking przed biblioteką
❗️ Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wejściówki.

Tomasz Jakubiak – kucharz, autor książek kulinarnych, prowadzący programy kulinarne m.in. „Jakubiak rozgryza Polskę”, „Jakubiak lokalnie”. Od 2023 roku juror paragramu „MasterChef”.

➡️ wydarzenie tłumaczone na PJM
➡️ wydarzenie przystosowane dla osób poruszających się na wózku

Spotkanie kulinarno-czytelnicze odbędzie się w ramach zadania „BLISKO ludzi, smaków i kultury”.

NPRCz 2.0 | Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego | Narodowe Centrum Kultury | Biblioteka Narodowa |