Warsztaty zdrowego żywienia z Joanną Brzezińską

W ramach cyklu „Żyj zdrowo i kolorowo”, odbyły się warsztaty zdrowego żywienia dla dzieci i rodziców. Uczestnicy dowiedzieli się jak zmieniać nawyki żywieniowe, spróbowali jesiennych koktajli – jak już wiemy sezonowość tego co jemy ma ogromne znaczenie. Dorośli mogli wysłuchać wielu ciekawych informacji odnośnie żywienia dzieci i dorosłych. Dzieci mogły własnoręcznie przygotować zdrową i zarazem piękną wizualnie kanapkę. Podczas spotkania można było również wypożyczyć książki kulinarne i o tematyce żywienia, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Warsztaty poprowadziła Joanna Brzezińska, psychodietetyczka.

Warsztaty odbyły się w ramach zadania „BLISKO ludzi, smaków i kultury”.

NPRCz 2.0 | Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego | Narodowe Centrum Kultury | Biblioteka Narodowa